O nas

Biuro nieruchomości "Kamar-Immobilien" jest prężnie i dynamicznie rozwijającą się firmą. W ciągu niecałych 2 lat obecności na rynku zgromadziliśmy w swoim biurze ponad 100 ofert sprzedaży i wynajmu nieruchomości w Polsce i na terenie Niemiec - szczególnie w Goerlitz. Jako licencjonowane BIURO NIERUCHOMOŚCI oferujemy Państwu swoje doświadczenie, wiedzę oraz profesjonalną i miłą obsługę.

Nasze usługi dla Państwa:

  • skuteczna sprzedaż/najem mieszkań, domów, lokali, hal, pensjonatów, obiektów komercyjnych i dziełek budowlanych, a także innych nieruchomości w Polsce i za granicą;
  • prowadzenie skutecznych negocjacji pomiędzy stronami związanymi z zakupem lub najmem nieruchomości;
  • wyszukiwanie ofert na zlecenie klienta;

Nieruchomości w Niemczech

Dzięki otwartemu rynkowi możemy zakupić nieruchomość w Niemczech. Jako, że znajdujemy się przy wschodniej granicy Niemiec, mamy wśród swoich ofert wiele z tego regionu, a w szczególności z Goerlitz – miasta, które bezpośrednio graniczy ze Zgorzelcem. Warto zaznaczyć, że Goerlitz i Zgorzelec tworzą malownicze Europa-Miasto, co jest dowodem na dobre stosunki oraz doskonałą współpracę. Goerlitz jest niezwykle pięknym miastem, siedliskiem najstarszych zabytków w Europie, a dzięki temu, iż prawie w całości zostało odrestaurowane, przyciąga do siebie ludzi z całego świata. Ceny we wschodnich Niemczech są nieporównywalnie niskie do cen w Polsce, co skłania coraz więcej ludzi do kupna mieszkania/domu za granicą.

Dlaczego warto kupić nieruchomość w Goerlitz?

  • lepsza infrastruktura;
  • modernizacja budynków;
  • niskie ceny;
  • powracanie ludności, które wyemigrowała wcześniej na zachód Niemiec;
  • wysoki zwrot kosztów w sytuacji wynajmu – wyższa zyskowność, niż w Polsce.

Jeśli boicie się Państwo procedury kupna – od dziś nie musicie! Załatwiamy wszelkie formalności, całą obsługę prawną, zapewniamy z własnej kieszeni tłumacza przysięgłego dla nie znających języka niemieckiego! Prowadzimy za rękę krok po kroku!

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi ofertami!